preloader image

CRM Çözümleri

Cetus CRM çözümleri ile müşteri, satış ve ürünlerinizi kolaylıkla yönetin.


İşletmeler CRM çözümlerimiz ile ürün, personel, satış, müşteri vb. bilgilerini tek uygulama üzerinde bulut tekolojisi ile depolayarak bu süreçleri kolaylıkla takip edebilir.

Teklif-satış, ürün ve müşteri yönetimi

Satışarınızı teklif aşamasından itibaren kayıt altına alabilir, teklif ile ilgili potansiyel durumlarını belirtebilir ve satış sürecinde ilgili teklif ile kolaylıkla satış bilgileri oluşturabilirsiniz. Teklif ve satışları detaylı arama formlarımız ile kolaylıkla filtreleyebilir ve ilgili doküman, sözleşme gibi dosyalara erişebilirsiniz.
Ürünlerinizi ticari ve fiziksel özellikleri ile detaylı bir şekilde sisteme kaydedebilir, satışlarınızda ürün önerilerini alarak sistemin pazarlama desteğini kullanabilirsiniz.
Müşterilerinizin güncel ve geçmiş teklif-satış kayıtlarını görebilir, önceki hareketlerine bağlı olarak sistemden tavsiyeler alabilir, ödeme kayıtlarını ve ticari-bireysel bilgilerini güvenle saklayabilirsiniz.

Şirket organizasyonu, departman ve personel yönetimi

Cetus CRM ile yalnızca tekif-satış süreçlerini değil, personellerinizi, departmanlarınızı, rol-görev dağılımını ve şirket organizasyonu ile ilgili bir çok yapıyı yönetebilirsiniz. Yeni departmanlar tanımlayabilir, kullanıcıların yetkilerini yönetebilir ve departman bazlı raporlar alabilirsiniz.

Takvim, görev yönetimi, destek alanı ve yapılacaklar listesi

Uygulama etkinlikleri gruplayarak takvim üzerinde görüntülemek ve yaklaşan etkinlikler için hayırlatma bildirimleri almak için etkinlik takvimi içerir. Eğitim, seminer, fuar, toplantı gibi etkinliklerinizi kolayca kaydedip düzenleyebilirsiniz.
Görev yönetimi modülü ile personellere görevler dağıtabilir ve görevlerin hangi aşamada görüntüleyebilirsiniz.
Yapılacaklar listesini kullanarak uygulamaya her girdiğinizde gözünüze çarpacak hatırlatmaları kullanarak kendi ana ekranınızda kendi planmananızı oluşturabilirsiniz.
Departmanlar arası iletişim ve süreç paylaşımlarını destek alanı modülü ile sağlayabilirsiniz.